Klimatyzatory ścienne

Klimatyzatory ścienne są najpopularniejszymi modelami wybieranymi z pośród wszystkich urządzeń klimatyzacyjnych. Charakteryzują się małymi wymiarami oraz wysoką wydajnością chłodniczą. Wszystkie urządzenia pracują na ekologicznym czynniku chłodniczym R32. Klasa energetyczna A++ sprawia że są bardzo ekonomiczne podczas ich użytkowania. Sterowanie pracą klimatyzatora może odbywać za pomocą pilota bezprzewodowego lub telefonu komórkowego/tabletu dzięki dedykowanej aplikacji. Nasze urządzenia posiadają szereg przydatnych opcji które wpływają na poprawę komfortu osób przebywających w klimatyzowanym pomieszczeniu takich jak:

Sterylizacja UV, Jonizator plazmowy, Wifi, I Feel, 8stC grzanie, Technologia Slow Sensitive Flow, opatentowne konstrukcje żaluzji nawiewu które w efektywniejszy sposób dystrybuują powietrze.

W trosce o zdrowie w nasze urządzenia można doposażać w dodatkowe filtry takie jak: PM2.5, Silver Ion filtr, filtr węglowy, filtr z witaminą C, filtr 3F, filtr fotokatalityczny

Klimatyzatory ścienne to idealne rozwiązanie do mieszkań i domów. Najczęściej spotykanymi i montowanymi modelami są urządzenia o mocach chłodniczych 2,5kW, 3,5kW, 5kW, 7kW.  Orientacyjny dobór klimatyzatora poniżej:

Klimatyzator do pomieszczenia 15-20m2 – 2,5kW mocy chłodnicze

Klimatyzator do pomieszczenia 25-30m2 – 3,5kW mocy chłodniczej

Klimatyzator do pomieszczenia 35-40m2 – 5kW mocy chłodniczej

Klimatyzator do pomieszczenia 50-60m2 – 7kW mocy chłodniczej

Banner image
Model WTE PRO+ matt
Klimatyzator ścienny
Banner image
Model WTB
Klimatyzator ścienny
WXS Kimatyzator scienny
Model WXS Silver
Klimatyzator ścienny
Banner image
Model WTA Compact +
Klimatyzator ścienny
WAV klimatyzator scienny Vesser
Model WAV matt
Klimatyzator ścienny
WGN Klimatyzator ścienny_Vesser
Model WGN
Klimatyzator ścienny
Banner image
Model WAE
Klimatyzator ścienny